Pokoje Chałupy

Chałupy nad morzem Bałtyckim to wyjątkowa miejscowość o niezwykłym charakterze surferskim. Nasze Pokoje Gościnne zlokalizowane są w samym centrum Chałup – przy kościele, od strony Zatoki Puckiej – około 15 m. Nie oznacza to, że daleko jest do Morza Bałtyckiego, bowiem Chałupy mają kilkaset metrów szerokości i przejście ze strony Zatoki Puckiej do Morza Bałtyckiego zajmuje około kilku do kilkunastu minut.

Jeśli szukasz wolny pokój w Chałupach to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wolne pokoje Chałupy – łatwo  szukać noclegu będąc na miejscu i przechadzając się po miejscowości. Widać wtedy tabliczki w oknach „Wolne pokoje„. Oczywiście zdecydowanie znaleźć pensjonat w Chałupach, czy Kwaterę Prywatną w Chałupach jeśli szuka się noclegu telefonicznie.

 

wionm

Na zdjęciu: Paweł Konkel

Tag: pokoje chałupy, wolne pokoje chałupy, sierpień pokoje chałupy, noclegi chałupy, wynajem pokoi chałupy, kwatery prywatne chałupy, pensjonat chałupy, wakacje chałupy, wczasy chałupy, urlop w chałupach.

Chałupy to mekka dla winsurferów. Płytkie, ciepłe wody sprzyjają bezpiecznemu uprawianiu sportów wodnych . Dodatkowo oczywiście nie należy zapomnieć tutaj o równie ciekawym sporcie jakim jest kitesurfing. W niedawnym czasie na wodzie pojawiły się także foile – foilsurfing.

Tagi: Chałupy, TANIE noclegi, noclegi w CENTRUM, kwatery, hotele, pensjonaty, noclegi.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: